Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

PŘI NÁKUPU NAD 1.000 Kč
DOPRAVA V ČR ZDARMA
produkty v akci
Čelenka TROLLS
původní eshop cena: 152 Kč
76 Kč
Gumička do vlasů TROLLS
původní eshop cena: 125 Kč
63 Kč
nejprodávanější produkty
Postřehová hra SNEAK PEEK
NOVINKA
224 Kč

Reklamní karty

Vyrábíme na zakázku reklamní hrací karty v mnoha variantách s variabilní grafickou úpravou dle vašich potřeb.

Mezi základní a nejoblíbenější verze karetních her patří karty mariášové (jednohlavé, dvouhlavé), kanastové, pokerové, pikety a vykládací karty.

Za samozřejmost považujeme úzkou spolupráci našeho grafického studia s našimi zákazníky. Cílem je kreativní a originální grafický design hracích karet navazující na skladbu prezentovaných produktů zákazníka. Pro dosažení efektnějšího vzhledu finálního výrobku je možné stejným způsobem upravit i krabičku.

Dětské produkty 

Na podporu produktů určených dětem nabízíme nestárnoucí karetní hry jako jsou Černý Petr, Kvarteto a další.

Stejně jako u hracích karet nabízíme grafickou úpravu obalů dle potřeb zákazníka.

Rovněž je možné využít našich licenčních postaviček z oblíbených pohádek. Oslovit malého zákazníka Vám pomůže např. Pat a Mat, Křemílek a Vochomůrka, Rákosníček.

Mini karty

Ověřeným produktem se zaručeným reklamním potenciálem jsou příbalové mini karty. Od předešlých karet se liší rozměrem, který je skvěle využitelný jako příloha nebo přibal.

Společenské hry

Samostatnou kategorii tvoří společenské hry na karetním základě. Nabízejí stejnou užitnou hodnotu jako klasické společenské stolní hry při výrazně nižších pořizovacích nákladech. Mezi nejoblíbenější patří námi vyráběná karetní hra Rocard nebo Slova.

​Výroba reklamních karet

Detailní informace o zakázkové výrobě karet naleznete na našich stránkách http://reklamnihracikarty.cz, kde najdete příklady jednotlivých druhů karet a ukázky realizace nebo postup výroby hracích karet.

​​V případě zájmu nebo dalších informací rovnou kontaktujte
Lída Mourečková, +420 602 512 865, office@bonaparte.cz.