Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

PŘI NÁKUPU NAD 1.000 Kč
DOPRAVA V ČR ZDARMA
produkty v akci
Gumička do vlasů TROLLS
původní eshop cena: 125 Kč
63 Kč
Čelenka TROLLS
původní eshop cena: 152 Kč
76 Kč
nejprodávanější produkty
Postřehová hra SNEAK PEEK
NOVINKA
224 Kč

Reklamní společenské hry

V rámci zakázkové výroby reklamním předmětů vyrábíme klasické i originální reklamní společenské hry, včetně souborů her.

Zákazníkům nabízíme ucelenou řadu známých deskových a společenských her s možností využití reklamy pro vlastní firmu, značku nebo produkt.

  • Člověče, nezlob se
  • Dáma
  • Mlýn
  • Kostky
  • Šachy
  • Slova, aj.

V naší nabídce naleznete také soubory her (80, 100, 300 herních variant), které obsahují deskové společenské hry, karetní hry, blechy, domino, kostky, pexeso, mikádo atd.

Mini hry

Společenské hry vyrábíme i v mini (cestovním) provedení. Veškeré možnosti grafických, herních a propagačních variant jsou totožné s nabídkou těchto výrobků v klasické velikosti. Hry dodáváme v krabici (dno, víko) o rozměrech 150 x 100 x 30 mm nebo 150 x 100 x 44 mm (případně individuálně dle Vašeho přání).

K propagaci Vašich produktů lze textově i graficky využít libovolnou část produktu, např. hrací plán, krabici, figurky, kostky, karty…

Nabízíme pomoc nejen našeho grafického studia, ale především kreativních pracovníků schopných na základě Vašich požadavků vytvořit zcela novou, osobitou a maximálně zábavnou společenskou hru. Rádi vyhovíme Vašim požadavkům a potřebám.

Výroba společenských her

Detailní informace o zakázkové výrobě společenských her naleznete na našich stránkách www.reklamnispolecenskehry.cz, kde najdete příklady jednotlivých druhů her a ukázky realizace nebo postup výroby společenských her.

​​V případě zájmu nebo dalších informací rovnou kontaktujte
Lída Mourečková, +420 602 512 865, office@bonaparte.cz.